ELEKTROODPADZber veľkých a malých domácich spotrebičov, elektroniky.

Dňa 22. mája 2018 (utorok) od 9:30 hod. sa v rámci našej obce uskutoční zber domácich spotrebičov, elektroniky, počítačovej techniky ...


Zberajú sa: Malé domáce spotrebiče: vysávače, žehličky, hriankovače, fritézy, mlynčeky, kávovary, elektrické nože, spotrebiče na strihanie vlasov, sušenie vlasov, holenie, hodiny, váhy ... Veľké domáce spotrebiče: chladničky, mrazničky, práčky, sušičky, umývačky riadu, sporáky a rúry na pečenie, elektrické sporáky, elektrické varné dosky, mikrovlnné rúry, elektrické spotrebiče na vykurovanie, elektrické radiátory, iné veľké spotrebiče na vykurovanie miestností ... Spotrebná elektronika: rozhlasové prijímače, televízne prijímače, videokamery, videorekordéry, hi-fi zariadenia, zosilňovače zvuku, hudobné nástroje ... Informačné technológie a telekomunikačné zariadenia: počítače, tlačiarne, monitory, klávesnice, kalkulačky.

Uvedené elektrozariadenia („elektro odpad“) umiestňujte v blízkosti hlavnej cesty, na miestne komunikácie (tak aby „elektro odpad“ nebránil cestnej premávke) do 22. 05. 2018 (utorok) do 9:30 hod., nakoľko po tomto čase bude prebiehať už samotný zber odpadu spoločnosťou ENVIDOM, a to z hornej časti obce Krasotín smerom cez našu obec do Starej Bystrice. Po 9:30 hod. už zariadenia nebudú môcť byť odobraté. V prípade nejasností nás prosím kontaktujte – 041-4395129.

Obecný úrad Radôstka